alebo

Annamária Bašnárová

Športy

Fitness - kondičný tréner

Vstupy: Individuálne
Dĺžka: 1 hodina
Cena: dohodou
Miesta výuky:
Vhodné pre: začiatočníka, mierne pokročilých, pokročilých
Trénujem / učím: iba jednotlivcov
Vekové kategórie: všetky vekové kategórie
Certifikačná autorita: EfectFit Academy
Úroveň vzdelania: 1.kvalifikačný stupeň
Prax od roku: 2021

O mne

Ahoj,
prezývajú ma “Any “. Už od malička som mala bližšie k športu a všetkým možným pohybovým aktivitám. Tam, kde bol pohyb, som proste musela byť. :D A tak to zostalo aj najďalej. Rekreačne sa venujem kolieskovému korčuľovaniu, bicyklovaniu, lyžovaniu a turistike. Všetky tieto aktivity ešte kombinujem aj s kondičnými a funkčnými tréningami.
Mala som však aj také obdobie, kedy som vykonávala sedavú prácu v kancelárií. Pri PC som strávila dlhé hodiny. Nemala som znalosť ako sa preventívne a správne starať o svoje telo-vhodné cvičenie, strava. Výsledkom boli bolestivé zranenia svalov, ktoré ma prekvapili pri spomínaných pohybových aktivitách alebo pri bežných činnostiach. Samozrejme, keď určité cviky nevykonávate pravidelne každý deň, zranenia sa vracajú. Postupom času som študovala a študujem všetko potrebné, aby som vedela pomôcť nie len sebe ale aj všetkým, ktorý to potrebujú. Na základe vlastnej skúsenosti viem, že je skutočne náročné si pomôcť sám. Zvlášť, keď neviete ako správne vykonávať cviky a tým hrozia ďalšie zranenia. Pozor! Vážne zranenia treba cvičiť výlučne len s fyzioterapeutom!
Treba si vytvoriť návyk, zvoliť vhodné cviky a správne ich vykonávať.
Spolu zostavíme taký plán, ktorým sa krok za krom dostaneš k svojim cieľom.
Aké sú tvoje ciele? Bolí ťa chrbát? Máš sedavú prácu alebo naopak aktívnu, kde potrebuješ kompenzačné cviky? Chceš schudnúť alebo naopak pribrať? Chceš len tak cvičiť, lebo ťa to baví ale sám/a si na to netrúfaš? Napíš, som tu pre teba. Tvoj osobný tréner. ;-)

Ďalšie: Covid 19 ready, Online tréningy a konzultácie, Vlastním vodičský preukaz
Vek: 29

Poloha

Späť Vytvoriť profil