alebo

Spustenie stránky inštruktori.sk

16.07.2017 Ondrej Balko

Cieľom stránky je vytvoriť najväčšiu a najkvalitnejšiu databázu inštruktorov, trénerov, škôl a športových klubov na Slovensku. Ponúkame jednoduché vyhľadávanie a zároveň kvalitné výsledky hľadania. Zaujímajú nás inštruktori zo všetkých miest na Slovensku a chceme im pomôcť získať nových klientov.

Inštruktori si u nás majú možnosť bezplatne vytvoriť svoje verejené profily. Stránku sme pripravili nielen pre športových inštruktorov a trénerov, ale aj pre ďalšie profesie, s ktorými sa denne stretávame. Spoločnou vlastnosťou je snaha niekoho niečo nové naučiť, alebo zdokonaliť doterajšie znalosti.

Nezabudli sme ani na tých čo inštruktorov hľadajú. Okrem spomínaného kvalitného vyhľadávania, Vám ponúkame možnosť zistiť o inštruktorovi niečo viac, teda skôr než sa ním stretnete na mieste výuky. Po prihlásení na našu stránku, získate prístup k priamemu kontaktovaniu inštruktora a zároveň oznámiť referenciu spokojnosti.

Tvorbu stránky www.instruktori.sk sme plánovali už niekoľko rokov, ale až teraz vzniklo dostatok priestoru a času na realizáciu. Máme pripravené rôzne návrhy funkcií, ktoré spravia vyhľadávanie viac flexibilným a výsledky viac relevantnými.

Stránku www.instruktori.sk zastupujú:

Ondrej Balko

Technický manažér
Spracovanie technických požiadaviek a online marketing

Tel.: +421 948 933 444
E-mail: info@instruktori.sk
Vytvoriť profil Hľadať
Váš názor