alebo

Radoslav Cvik

Športy

Pilates

Individuálna hodina
Vstupy: Individuálne
Dĺžka: 1 hodina
Cena: dohodou
viac k cenám na webe fitlates.sk
Miesta výuky:
Vhodné pre: začiatočníka, mierne pokročilých, pokročilých, špeciálnych
Trénujem / učím: skupiny a jednotlivcov
Vekové kategórie: mládež, dospelých, seniorov
Certifikačná autorita: Flow Pilates, s.r.o.
Prax od roku: 2012

O mne

Celý môj život ma športy bavia a venujem sa rôznym športom, po rodičoch som zdedil učiteľské sklony :-). Kedysi som ani netušil, že budem robiť inštruktora Pilates-u, a že sa do tohto súboru cvičení zamilujem.
Pilates som objavil 7 rokov dozadu (dnes je 2020). Toto cvičenie mi učarovalo svojou efektívnosťou a zároveň jednoduchosťou, preto som sa mu začal aktívne venovať. Neustále sa vzdelávam v Pilates-e, ale aj v iných možnostiach, ktoré môžem skĺbiť na mojich hodinách s Pilates-om, napr. som absolvoval kurz DNS vytvorený českým fyzioterapeutom profesorom Pavlom Kolářom, aj školenia na cvičenia s rôznymi pomôckami a cvičenia na strojoch, napr. cvičenia s thera-band, valcom, fit-loptou, flowin a reformer.
V roku 2015 som absolvoval školenie Pilates inštruktor I. stupňa. V Januári 2017 som absolvoval skušky na Pilates inštruktora II. stupňa.
Pilates je z môjho pohľadu úžasná metóda, ktorá zahŕńa jedinečný súbor cvičení, vďaka ktorému dochádza k aktivácii správneho pohybového vzorca a tým pomáha ľuďom zlepšiť kvalitu života. Mojím hlavným zameraním sú klienti so skoliózou.
Baví ma pomáhať ľuďom a sledovať s nimi ich vlastný progres a zvýšenie výkonu, alebo zlepšenie zdravotneho stavu.

Ďalšie: Covid 19 ready, Mám kurz prvej pomoci, Online tréningy a konzultácie, Vlastním vodičský preukaz

Poloha

Späť Vytvoriť profil